Witamy serdecznie na naszej firmowej stronie, która jest jednocześnie naszym systemem rezerwacji apartamentów w Świnoujściu.

Działamy na świnoujskim rynku ponad 10 lat!

Jesteśmy firmą pośredniczącą w wynajmie apartamentów i mieszkań wakacyjnych z siedzibą w Świnoujściu. W naszej ofercie posiadamy komfortowo urządzone w pełni wyposażone apartamenty oraz mieszkania wakacyjne zlokalizowane przy plaży i morzu oraz w dzielnicy nadmorskiej Świnoujścia.

Dzielnica nadmorska w Świnoujściu

Pragniemy aby nasi Goście odnaleźli tu dla siebie miejsce do relaksu i odpoczynku po trudach dnia codziennego i jednocześnie spędzili tu najpiękniejsze wakacyjne chwile.
Aneta Holska
Właściciel firmy


Apartamenty Świnoujście


W ofercie znajdują się również rewelacyjne apartamenty zlokalizowane na wydmach przy samej plaży z przepięknym widokiem na morze, jak i przy promenadzie w bezpośredniej bliskości morza. Posiadamy również apartamenty w centrum miasta na zadbanych nowoczesnych osiedlach.

Pragniemy aby nasi Goście odnaleźli tu dla siebie miejsce do relaksu i odpoczynku po trudach dnia codziennego i jednocześnie spędzili tu najpiękniejsze wakacyjne chwile.
Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc radą i pomocą. Naszym celem jest pełna satysfakcja przyjeżdżających do nas gości oraz właścicieli, którzy powierzyli nam swoje apartamenty i mieszkania wakacyjne.


Właścicielom proponujemy profesjonalną całoroczną organizację wynajmu apartamentów i mieszkań wakacyjnych oraz zapewniamy indywidualną ofertę współpracy, przygotowanie umów pod konkretnego klienta, zarówno dla osób prywatnych jak i firm.Wszystkie osoby i firmy zainteresowane wynajmem prosimy o kontakt z naszym biurem. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Informacje kontaktowe znajdziecie Państwo w górnym pasku menu po prawej stronie w zakładce „Kontakt”. Apartamenty i mieszkania wakacyjne udostępniamy cały rok.
 

 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych apartamentów w dzielnicy nadmorskiej.

UWAGA: Wszystkie apartamenty oferowane w systemie rezerwacyjnym znajdują się wyłącznie w dzielnicy nadmorskiej w Świnoujściu, tuż przy plaży oraz promenadzie!
 

Spokojny wypoczynek w Świnoujściu zapewni ApartNet - Profesjonalny wynajem apartamentów i mieszkań wakacyjnych w Świnoujściu.
 

© Apartnet - Wynajem apartamentów i mieszkań w Świnoujściu | Wykonanie: AISEOWEB.COM ©2023

Logowanie | Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt